Ogłoszenia

 

Posiłek dla dziecka z programu rządowego

Przypominamy o możliwości ubiegania się o posiłki dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, finansowane z programu rządowego „Posiłek w szkole i w domu”. Ponieważ korzystanie  przez dziecko z posiłków możliwe będzie dopiero po wydaniu decyzji w tej sprawie, warto złożyć wniosek jak najszybciej.  

Warunkiem skorzystania z tej formy pomocy jest nieprzekraczanie kryterium dochodowego, wynoszącego 900 zł miesięcznie na jednego członka gospodarstwa domowego. Wniosek należy złożyć do właściwego według miejsca zamieszkania pracownika socjalnego w godzinach przyjęć interesantów.

 


Bezpłatne usługi wsparcia i doradztwa specjalistów on-line

W ramach projektu „Regionalna Akademia Dzieci i Młodzieży” realizowanego przez Samorząd Województwa w partnerstwie z 7 powiatami i jedną gminą powstała Platforma Usług Specjalistycznych. Jest to Platforma on-line oferująca bezpłatnie usługi wsparcia i doradztwa, w sposób przyjazny dla użytkownika. Wybór spośród szerokiego wachlarza specjalistów umożliwia współpraca z Kołobrzeską Fundacją „Na przekór przeciwnościom”. To całkowicie bezpieczna i bezproblemowa forma pomocy świadczonej on-line dla wszystkich mieszkańców Pomorza Zachodniego...

Wytworzył:
Udostępnił:
Kozik Ireneusz
(2022-05-25 10:12:40)
Ostatnio zmodyfikował:
Aneta Jeż
(2022-12-28 07:53:51)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki