☰ Menu Prawe Menu ☰
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Połczynie - Zdroju

Sobota 20.08.2022

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dane teleadresowe

POMOC DLA UKRAINY - ZBIÓRKA

 


Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Koszalińska 8A

78-320 Połczyn - Zdrój
tel.:  (94) 36 62 069
tel/fax.: (94) 36 65 061

e-mail: mgopspolczyn@poczta.onet.pl
ePUAP: KLIKNIJ , adres skrytki:/mgops_polczyn/skrytka

MGOPS czynny w godzinach:

Poniedziałek: 715 - 1615
Wtorek - Czwartek: 715 - 1515
Piątek: 715 - 1415

 

Dyrekcja


Dyrektor Marek Łukomski
Zastępca Dyrektora Marek Zalewski

Przyjmowanie interesantów oraz skarg w poniedziałek 1200 - 1630 w pokoju numer 1A (wejście przez sekretariat).

 

DZIAŁY MGOPS


Sekcja Świadczeń (dodatki mieszkaniowe, dodatki energetyczne, stypendia, pomoc społeczna)
tel. 94 36 66 235 lub 94 36 66 234

Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych (dodatek osłonowy, świadczenia rodzinne, świadczenia alimentacyjne)
tel. 94 36 66 245 lub 94 36 66 246,

Kierownik Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych
tel
.  943666230

Sekcja Administracyjno-Gospodarcza (żywność, obsługa obiektu)
tel. 94 36 66 241

Johannici
tel.
94 36 66 177

Sekcja Usług Opiekuńczych
tel.
94 36 66 243

Klub Seniora
tel.
94 72 16 179

Sekcja Finansowa:

Księgowość
tel
. 94 36 66 233
Kadry
tel.
94 36 66 248

Kierownik Sekcji Służb Socjalnych
tel.
94 36 66 240

PRACOWNICY SOCJALNI


Godziny przyjęć interesantów przez pracowników socjalnych:
Poniedziałek 1200  -  1615
Środa, Piątek 730  -  1200
Wtorek,  Czwartek - 800 -  1000

 

Pokój nr 2


Paula Kuczyńska
Specjalista Pracy Socjalnej

Pokój nr 2
tel.: (94) 36 66 239

Miasto:
ul. Kościuszki, ul. Marii Konopnickiej, ul. 5-go Marca,
ul. Młyńska, ul. Moniuszki , ul. Mickiewicza, ul. Mieszka I-go,
ul. Krucza, ul. Plac 1000-lecia PP, ul. Rynkowa, ul. Sobieskiego, 
ul. Szpitalna, ul. Wiejska.                                                                                                                                                    
Wieś:
Buślary , Łęgi , Międzyborze , Ogartówko , Ogrodno ,
Przyrowo , Przyrówko, Żołędno

 

Pokój nr 5


Gabriela Adamska
Pracownik Socjalny

pokój nr 5
tel.: (94) 36 66 237

Miasto:
ul. Browarna , ul. Cmentarna , ul. Jana Pawła II , ul. Kolejowa,
ul. Mariacka , ul. Nowa, ul. Polna , ul. Tagrowa, ul. Słoneczna , 
ul. Solankowa,  ul. Warszawska.
Wieś:
Buślarki, Łężek, Karsiń, Popielawy , Sękorady , Zaborze.

Kalina Michalak-Kozłowska
Starszy Specjalista Pracy Socjalnej

pokój nr 5
tel.: (94) 36 66 237

Miasto:
ul. Demokracji,    ul. Reymonta,    ul. Traugutta,  ul. Kilińskiego,
ul.  Sportowa,                                                                                                                                              
Wieś:
ino , Gawroniec, Kapice , Kłokowo , Kłokówko , Lipno,
Nowe Borne , Nowe Resko , Nowy Toporzyk, Słowianki,
Stare Resko , Toporzyk.

 

Pokój nr 6


Sylwia Bernacka – Solarska
Specjalista Pracy Socjalnej

pokój nr 6
tel.: (94) 36 66 236

Miasto:
ul. Armii Krajowej, ul. Batalionów Chłopskich,
ul. Bolesława Chrobrego , ul. Dolna ,  ul. Kołobrzeska,
ul. Wojska Polskiego, ul.  Powstańców, Krótka, 
ul. Miodowa,  ul. Graniczna.
Wieś:
Bolkowo, Łośnica, Ostre Bardo, Tychówko

Agnieszka Czerepuk
Specjalista Pracy Socjalnej
pokój nr 6
tel.: (94) 36 66 236

Miasto:
ul. Stanisława Staszica , ul. Kazimierza Wielkiego, 
ul. Gdańska ,ul. Piwna.
Wieś:
Redło.

 

Pokój nr 9


Katarzyna Kudyk
Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
pokój nr 9
tel.: (94) 36 66 238

Miasto:
ulice: Grunwaldzka.
Wieś:
Brzękowice, Brusno, Czarnkowie, Gaworkowo ,
Jelonki, Kocury, Kołacz, Kołaczek Milice , Ogartowo ,
Ostrowąs, Pasieka, Plebanówko , Popielewo ,
Popielewko ,Wieś Połczyńska, Zajączkowo,
Zajączkówko, Zdroje.     

Agnieszka Sopoćko
Pracownik Socjalny

pokój nr 9
tel.: (94) 36 66 238

Miasto:
ul. Chopina, ul. Koszalińska, ul.Ogrodowa , ul. Okrzei,
ul. Plac Orła Białego ,ul.  Plac Wolności , ul. Strażacka,
ul. Wąska, ul. Wilcza, ul. Rzemieślnicza, ul. Zamkowa ,
ul.  Zdrojowa.
Wieś:
Borkowo , Borucino , Bronowo, Bronówko ,
Brzozowica , Dziwogóra , Grabno, Gromnik, Grzybnica,
Imienko , Jaźwiny , Karwie, Kołacz, Kołaczek,
Nowe Ludzicko , Rzęsna , Skarbimierz , Sucha, Szeligowo,
Wardyń Dolny , Wardyń Górny , Widów, Zdroiska.

 

Asystenci rodziny



Ewelina Maj, Łukasz Brzózka

Godziny przyjęć interesantów przez asystentów rodziny:
Poniedziałek  od 1300  - 1615
Piątek   od 800 - 1200

Dostępni pod telefonem w godzinach przyjęć (94) 36 66 244.

Wytworzył:
Mateusz Sypniewski, Mateusz Smolarek
Udostępnił:
Kozik Ireneusz
(2018-10-30 07:48:53)
Ostatnio zmodyfikował:
Kozik Ireneusz
(2022-08-11 09:24:28)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 127757